Robert Berisha i pandashëm nga modelja italiane, në këtë hotel luksoz qëndruan

13:48 | 11 Shkurt 2021

Robert Berisha është ndër emrat që tërheq vëmendje lidhur me jetën private, ndërsa shpeshherë ka qenë pjesë e thashethemeve në faqet rozë.

Këtë e ka bërë edhe së fundi, ku po shihet krah modeles së njohur italiane, Maria Bove, shkruan portali arbresh.info

Në disa foto të dërguara në email-in e redaksisë, Roberti dhe Maria shihen së bashku në veturë, teksa dalin nga hoteli Swiss Diamond.

Modelja gjithashtu ka qenë aktive në rrjetet sociale, ku mëngjesin e sotëm ka ndarë një tjetër video në InstaStory ku shfaqet me Robertin në ashensor.

Të njëjtit duket se po kalojnë kohë të mirë së bashku, ndonëse nuk kanë deklaruar akoma për ndonjë romancë të mundshme dashurie.

Kujtojmë se, muzikanti i njohur ka qenë i martuar me këngëtaren Nora Istrefi, me të cilën kanë një fëmijë, ndërsa që nga ndarja është përfolur për lidhje me femra të ndryshme. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara