Robert Berisha darkon me modelen e njohur italiane

09:10 | 10 Shkurt 2021

Këngëtari i njohur shqiptar, Robert Berisha, është ndër më të dashurit për audiencën e gjerë.

Përpos projekteve muzikore dhe interpretimeve ‘live’, kohëve të fundit ai duke u lidhur me fansat edhe përmes anës komedike të tij, shkruan portali arbresh.info

Berisha së fundi shijoi një darkë me modelen e njohur italiane, Maria Bove.

Ishte Bove ajo e cila fillimisht publikoi videon në InstaStory nga vendi ku po darkonin, teksa e etiketoi këngëtarin.

Pas ndarjes së tij me Nora Istrefin, ai po shijon në masë të madhe pushimet dhe shoqërinë me persona të ndryshëm. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara