Rita tashmë është gati për ‘Brit Awards’, shkëlqen e veshur me fustan të bardhë

19:15 | 21 Shkurt 2018

Sonte në Britani të Madhe pritet të mbahet një nga eventet më të më mëdha të  muzikës.

Fjala është për ‘Brit Awards’, ku do të marrin pjesë edhe dy këngëtaert kosovare Rita Ora dhe Dua Lipa, shkruan arbresh.info

Rita me anë të një video të postuar në Instagram ka treguar se është gati për mbrëmjen e gjatë.

Ajo shihet tek sa ecën në tapet të kuq e veshur me një fustan të bardhë.

Në videon e më poshtme mund të shikoni se si duket ajo./arbresh.info/

https://www.instagram.com/p/Bfd8HpmHQd6/?hl=en

 

Shpërndaje në rrjete sociale