Google ADS

Rita po shkëlqen në ditëlindjen e motrës

23:29 | 20 Tetor 2018
A. B.

Rita Ora, është vënë në qendër të mediave, kjo pasi shpesh vëmendje të madhe kanë rrëmbyer edhe familjarët e saj.

Ajo sot është mbledhur bashkë me familje për të festuar ditëlindjen e motrës së saj, Elenës, shkruan portali arbresh.info

Rita ka postuar një foto në rrjetin sociale ‘Instagram’ një foto tejet seksi në të cilën shfaqet tejet atraktive, ku në fokus kishte gjoksin e saj bombastik.

Përveç Ritës, edhe nëna e saj postoi disa fotografi nga darka e organizuar për ditëlindjen e vajzës së saj, në të cilën çdo gjë ishte menduar në detaje dhe e gjithë familja dukej tejet në qef.

https://www.instagram.com/p/BpK0jjlnFi-/?taken-by=ritaora

”Ky është veç fillimi i festës”-ka shkruar Rita.

Ndryshe, motra e saj e madhe, Elena Ora, është gjithashtu një emër mjaft i njohur për publikun, kjo pasi tash e sa kohë ajo kryen detyrën e menaxheres së Ritës./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale