Rita Ora vishet me plot elegancë në eventin e fundit në Los Angeles

10:20 | 17 Qershor 2021

Këngëtarja e njohur, Rita Ora, ka qenë ndër më të komentuarat në rrjet.

Ajo kohët e fundit u largua nga Australia, ku mori pjesë si anëtare e jurisë në spektaklin “The Voice”, ndërsa tani ndodhet në Los Angeles, shkruan portali arbresh.info

Ajo se fundi pozoi me plot elegancë me një kostum të pastër pantallonash të bardha dhe gri, ndërsa ndoqi të martën Coin Cloud Party, të organizuar nga Common, në Los Angeles.

Këngëtarja, 30 vjeçare siguroi që të gjithë sytë ishin tek ajo ndërsa doli me një ansambël shumë elegant, të cilin e shoqëroi me një pallto të gjatë.

Ajo e kompletoi veshjen e saj me take me gisht me bluzë gri dhe një çantë lëkure gri dhe të bardhë të gjarprit.

Ndërkohë, Rita pozoi edhe me figura tjera publike të cilin ishin të ftuar në event. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara