Google ADS

Rita Ora fotografon gjoksin nga afër

19:55 | 9 Korrik 2018

Jo vetëm për sukseset e arritura me muzikë por edhe për paraqitjet e saj skenike.

Së fundmi ajo e ka fotografuar gjoksin nga afër duke treguar haptazi se nuk ka veshur sytjena dhe kështu e ka dëshmuar edhe njëherë që e ka një gjoks seksi.

Rita po vazhdon turnen e saj nëpër botë dhe vendet ku po i mbanë koncertet po janë të stërmbushura me njerëz./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale