Google ADS

Rita Ora dhe Sigala sjellin klipin e ri “You For Me”

12:59 | 16 Korrik 2021

Rita Ora dhe DJ Sigala, kanë publikuar klipin e tyre më të ri.

“You For Me” mban titullin kënga e tyre e re, e cila është ritmike-verore dhe deri më tash ka qenë e publikuar vetëm në versionin audio me tekst në YouTube.

“Klipi është i disponueshëm tani. Absolutisht më pëlqente ta filmoja këtë video në një vend të mrekullueshëm për mikun tim shumë të veçantë Sigala për ‘You For Me’, shpresoj ta doni aq shumë sa ne e duam! Vikend të mbarë”, shkruan Rita në Instagram./arbresh.info/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

 

Sigala, Rita Ora – You for Me (Official Video) – YouTube

Sigala, Rita Ora – You For Me (Lyrics) – YouTube

Shpërndaje në rrjete sociale