Rina Balaj provokon me këmbët e ngritura lartë

12:38 | 12 Tetor 2021

Reperja e njohur shqiptare, Rina Balaj, gjatë kësaj kohe ka qenë mjaft aktive në muzikë.

Ajo tashmë njihet për eksperimentet që bën në pamje dhe jo vetëm kaq, shkruan portali arbresh.info

Rina së fundi ka postuar një fotosesion pamje me veshjen mjaft atraktive dhe me paraqitjen joshëse në fytyrë.

Ajo ka pozuar me këmbët lart teksa flokët e gjata të zeza i kishte rregulluar në formë zemre.

Fotografitë morën mijëra pëlqime për vetëm pak minuta e po ashtu edhe reagimet ishin nga më të ndryshmet.

“Addiction” mbetet prurja e fundit e realizuar nga Balaj me mbi dy milionë klikime në YouTube. /arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara