Rikthehet moderatorja që i ka munguar prej vitesh ekranit (VIDEO)

16:10 | 7 Qershor 2017

Ato do të jenë 5 dhe do t’ia shtojnë edhe më shumë ngjyrat javës suaj.

Dhe këtë do t’ua ofrojë emisioni më i ri “Pasditja ime” me 5 prezantuesit e ndryshëm, për 5 ditët e javës, me 5 ngjyra të ndryshme.

Ndaj zgjidhni ngjyrën:

E hëna me Erjona Rusin

E marta me Balina Bodinakun

E mërkura me Erjona Shehun

E enjtja me Estela Ujka

E premte me Eraldo Rexho

“PASDITJA IME” nga e hëna në të premte ora 17:00 në RTSH1-HD.

Sa i përket moderatorëve kujtojmë që Erjona Rusi ka qenë spikere lajmesh ne Report Tv, Balina prej vitesh i ka munguar ekranit si moderatore dhe tashmë do të shohim një rikthim te saj. Gjithashtu do ti rikthehet ekranit edhe spikerja e njohur e lajmeve në Top Channel, Erjona Shehu, për Estela Ujkën dhe Eraldo Rexhon të dy emra mjaft të njohur vjen si eksperiencë e parë në ekran.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara