Rihanna tregon më shumë se ç’duhet në foton e fundit

14:22 | 18 Shtator 2021

Ajo është zyrtarisht miliardere, ndërsa këngëtarja nga Barbadosi, Rihanna, është duke synuar t’i rritë këto të ardhura akoma më shumë.

Riri së fundi ndau në Instagram imazhe për të njoftuar so do të marrë pjesë në shfaqjen e cila do të transmetohet ekskluzivisht në Amazon Prime Video, shkruan Daily Mail transmeton arbresh.info

RiRi bëri debutimin e saj në tapetin e kuq me A $ AP Rocky këtë javë në Met Gala dhe më pas priti festën pasdite më të njohur në Manhattan.

“Unë jam duke pritur për vol. 3 të bjerë duke e ditur se të gjithë jeni gati. @savagexfenty @amazonprimevideo”, Rihanna shkroi në postimin e saj të fundit në Instagram.

Fotografia e çuditshme sheh të habitur të ulur në tokë, të mbështetur në një karrige të mbuluar me qime, ku ekspozoi këmbët e saj të kryqëzuara.


Rihanna, është e veshur me një fustan të çuditshëm me ngjyrë të çokollatës dhe një dekolte me sandale të cilat lidhin këmbët e saj deri në gjunjë.

Krijuesja e Fenty Beauty shkëlqeu me kozmetikë me ngjyrë që përputhej me panelin e përparmë të printuar të të brendshmeve.

Flokët e saj të prera piksi janë të copëtuara pak, të stiluara në mënyrë të ngjashme me mënyrën se si i mbante ato në ditët e saj të ombrellës.

Kujtojmë se, sipas Forbes, autorja e hitit “Umbrella” ka pasuri prej 1.7 miliard dollarësh, duke e bërë kështu femrën e dytë më të pasur në botë, pas Oprah Winfrey, pasuria e të cilës llogaritet 2.7 miliardë dollarë. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara