Rihanna planifikon të zhvendoset në vendlindjen e saj për të rritur djalin e porsalindur

09:22 | 23 Maj 2022

Rihanna thuhet se po planifikon të rrisë djalin e saj të porsalindur në vendin e saj të lindjes, Barbados.

Këngëtarja, 34 vjeç, dhe i dashuri i saj ASAP Rocky, 33-vjeçar, thuhet se mirëpritën fëmijën e tyre të parë së bashku më 13 maj.

Sipas The Mirror, ajo pritet të qëndrojë në Los Angeles për tre muajt e ardhshëm përpara se të kthehet në Karaibe me Rocky.

“Rihannas i pëlqen Barbados dhe asaj i pëlqente të rritej atje. Ajo dëshiron t’i japë fëmijës së saj të njëjtën përvojë që kishte – larg botës së biznesit të showbiznesit”, tha një burim.

“Si ajo dhe familja e ASAP janë në Barbados, kështu që çifti po planifikon të transferohet atje pas disa muajsh”, ka deklaruar i njëjti burim.

Media gjithashtu raporton se Rihanna tashmë ka vendosur se çfarë shkolle do të ndjekë djali i saj pas disa vitesh, shkruan DailyMail.

Këngëtarja dhe i dashuri i saj ende nuk e kanë konfirmuar ardhjen e vogëlushit, ndërkohë që edhe emri i tij është mbajtur privat.

Sipas People, ylli aktualisht ndodhet në shtëpinë e saj në Los Angeles duke pushuar me foshnjën.

Ky është fëmija i parë si për Rihanna ashtu edhe për ASAP, të cilët kanë qenë të lidhur në mënyrë romantike prej dy vitesh pas disa vitesh miqësi. /arbresh.info/

.

Shpërndaje në rrjete sociale