Rekord klikimesh për Unikkatil

12:24 | 23 Mars 2018

Reperi Unikkal u rikthye.

Projekti i tij i fundit ishte ‘Për Qato’, shkruan arbresh.info.

U deshën gati 3 vite që ai të vjen me një krijim të ri.

‘A pe sheh’ u publikua dje dhe ka arritur të thyej rekord klikimesh.

Shifra sa po shkon e po rritet duke iu afruar milionëshit të parë./arbresh.info/

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara