Reja e Shyhrete Behlulit zbulon emrin e të birit (FOTO)

19:23 | 19 Gusht 2017

Bëhet i ditur emri i nipit të Shyhretes Para tre ditësh këngëtarja e njohur Shyhrete Behluli u bë gjyshe. Djali i saj Kushtrimi dhe nusja Learta sollën në jetë një djalë. Learta përmes një postimi në Instagram ka zbuluar emrin e të birit, atë e kanë pagëzuar Matin, shkruan rtv21.tv.

matin

Kujtojmë se çifti u martuan vitin e kaluar ndërsa dasma e tyre u përfol shumë në media, duke u bërë një ndër më të komentuarat të showbizit. Kjo falë famës dhe ndikimit të këngëtares Shyhrete Behluli tek audienca.

 

Shpërndaje në rrjete sociale