Reagon Butrinti pasi u tha se i dërgoi mesazh Jorit në ‘Big Brother Vip

21:09 | 15 Mars 2023

Këngëtari, Butrint Imeri ka reaguar lidhur me mesazhin që u shfaq në emrin e tij në “Big Brother VIP Albania”.

Një mesazh shumë i papritur ka shkuar sot në shtëpinë e famshme. Sipas asaj që u shfaq në ekran Butrinti i ka dërguar një mesazh Jorit.

“Një bukuroshe si ti, mirë se të vish në Kosovë!”- shkruhej në mesazhin që mbante dërguesin: B…. Imeri KS.

Dhe disa prej banorëve thanë menjëherë emrin e këngëtarit, të parat që reaguan ishin Nita dhe Olta.

Por, Butrinti ka reaguar indirekt rreth kësaj në Instagram duke e mohuar.

“Dikush do të prish emrin tim. Dikush do të bëj zhurmë. Kjo është jeta”, thuhet në storyn e ndarë në Instagramin e këngëtarit.

Kujtojmë se për Butrintin dhe Kiarën thuhet se kanë qenë të lidhur para disa viteve./arbresh.info/

lexo edhe:

Butrint Imeri i dërgon mesazh Jorit në “BBV?”

Shpërndaje në rrjete sociale