Google ADS

Rama po fiton zgjedhjet, Stresi nga Anglia: Bëhuni gati për luftë civile

01:02 | 27 Prill 2021

Reperi i njohur Arkimed Lushaj, i njohur me emrin e artit Stresi ka paralajmëruar luftë civile në Shqipëri.

Stresi ka postuar një foto tijën me armë në dorë, duke i bërë një thirrje edhe socialistëve.

“Manipuloni sa të doni votat! Luftë civile do keni nesër mbrëma,”-shkruan Stresi, i cili aktualisht ndodhet në Britaninë e Madhe dhe njihej për militant i PD ndër vite.

Shpërndaje në rrjete sociale