Rachel Weisz dhe Daniel Craig në pritje të fëmijës së parë

14:28 | 20 Prill 2018

Rachel Weisz ka zbuluar se është në pritje të fëmijës së parë me yllin e James Bondit, Daniel Craig.

Aktorja 48 vjeçare është shprehur e entuziazmuar që do të kenë një “njeri të vogël”, siç ka thënë, transmeton portali arbresh.info.

Ylli londinez ka një djalë 11 vjeçar me regjisorin Darren Aronofsky, me të cilin ishte në lidhje nga viti 2001 deri më 2010.

Rachel dhe Daniel nisën lidhjen pikërisht atë vit, kurse u martuam në Nju Jork në qershor të vitit pasues./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara