Publikohet bashkëpunimi i Getit dhe Majk për këtë verë

19:41 | 30 Qershor 2020

Dyshja Geti dhe Majk kanë publikuar bashkëpunimin e radhës, sjellin këngën me titullin ‘Je t’aime’.

Edhe kjo këngë vjen me ritme shumë verore, për muzikën e të cilës është përkujdesur Alandy, ndërsa tekstin e kanë shkruar vetë reperët.

Këngën e kanë publikuar me videoklip në Youtube ndërsa e kanë titulluar ‘Zhytem’.

Kënga e fundit në të cilën dyshja kanë bashkëpunuar është hiti i verës së kaluar, Malena./Gazeta Express/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara