Publikohen për herë të parë foto nga fëmijëria e Meghan Markle

09:31 | 17 Prill 2019

Janë publikuar foto të vjetra të Meghan Markle.

Është hera e parë që në media dhe jo vetëm po publikohen foto të dukeshës së Sussexit, shkruan lajmi.net.

Ishte xhaxhai i saj ai i cili ka nxjerrë imazhet nga fëmijëria e Markle dhe në to ajo shihet një vajzë e hareshme me një buzëqeshje e cila e karakterizon edhe sot.

Në imazhet që tani po qarkullojnë kudo shihet dukesha e vogël teksa e ëma përpiqet ta ushqejë, në shoqërinë e motrës dhe vëllait dhe familjarëve të tjerë.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara