Google ADS

Producenti David Gueta nuk brengoset më për hite

14:08 | 3 Mars 2015

Autori i këngës  “Titanium” dhe i shumë këngëve të tjera të njohura anë e kënd botës David Gueta ka thënë se më nuk do të mendojë vetëm se si të bëjë hite..Producendi 47 vjecar është shprehur i lumtur me albumin e fundit,mirëpo  ka theksuar se është ndjenjë e tmerrshme të mendosh vetëm se si të krijosh hite,dhe se tani në studion e tij do të krijojë cfarë të dojë ai.

 

Shpërndaje në rrjete sociale