Princ Charles i tha Dianës ‘nuk të dua’ një natë para martesës

11:34 | 10 Nëntor 2020

Prince Charles i ka thënë Princeshës Diana ‘nuk të dua’ një natë para martesës, ka pohuar astrologu i të ndjerës.

Astrologu Penny Thornton, të cilin Princesha e Uellsit filloi ta konsultojë në 1986, shpjegoi se Princi Charles i bëri vërejtjet para ditës së tyre të madhe në 1981 sepse ai ‘nuk donte të bënte martesën e tyre në një premisë të rreme’, shkruan Daily Mail, transmeton portal arbresh.info

Besohet se kjo e ka shkatërruar Princeshën Diana, e cila më pas nuk ka dashur që të zhvillohet martesa.

Këto janë bërë të ditura në një dokumentar të ri, që shfaq detaje të reja nga jeta e Princeshës Diana.

Divorci i Princit Charles dhe Princeshës së ndjerë Diana u finalizua zyrtarisht në 24 Gusht 1996./arbresh.info/

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara