Premierë: Enca sapo publikoi ‘Ciao’ (VIDEO)

18:10 | 21 Korrik 2017

Enca sapo hedhi projektin e ri në treg.

‘Ciao’ titullohet kënga e re tekstin e së cilës e ka shkruar vet ajo, shkruan arbresh.info.

Videoklipi është punuar nga produksioni Entermedia, ndërsa producent për këtë këngë ishte Big Bang.

Për më shumë shikoni videoklipin dhe këngën e re nga mbretëresha e Instagramit Enca./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale