Pjesët e raketës kineze ranë pranë Maldiveve, Tayna lajmërohet me disa postime

09:06 | 9 Maj 2021

Reperja e njohur , Tayna, është duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi.

Për këtë ajo ka zgjedhur destinacionin e largët të ishujve Maldive, për të kaluar disa ditë jo-produktive larg aktiviteteve të përditshme, shkruan portali arbresh.info

E teksa ndodhet atje, ajo po i mban të informuar fansat me fotografi dhe video të ndryshme nga momentet e këndshme që po shijon atje.

Sot e gjithë bota i kishte sytë nga qielli për të parë se ku do të bjerë raketa kineze Mars Long Long 5B. Mediat e huaja shkruajnë se mbetjet e raketës kanë hyrë në atmosferën mbi Oqeanin Indian dhje kanë rënë në një zonë afër ishujve të Maldive.

E Tayna pas rënies së raketës ka publikuar foto provokative, ku ka shkruar:

“Raketa e vërtetë”.

Ndryshe, Tayna ka qenë mjaft aktive në tregun muzikor gjatë këtij viti me projekte të shumta, teksa kënga e fundit që solli ishte “WTF” në bashkëpunim me Ivorian Doll. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara