Përmes pozave joshëse, Melinda Ademi paralajmëron projektin e ri

21:12 | 3 Shkurt 2023

Këngëtarja simpatike Melinda Ademi shumë shpejt do ta sjell projektin e saj më të ri muzikor.

Ka qenë vetë këngëtarja që e ka ndarë me fansat e saj këtë lajm.

Përmes disa fotografive, ajo ka lënë të kuptohet se kënga do të publikohet me 08.02.2023, dhe quhet “Mere”. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale