“Përjetësisht” e Luiz Ejllit arrin një milion klikime akoma pa u bërë 24 orë

17:17 | 4 Qershor 2023

“Përjetësisht” është kënga më e re e këngëtarit nga Shkodra, Luiz Ejlli të cilën e ka publikuar dje.

Ende pa u bërë 24 orë që nga publikimi, “Përjetësisht” numëron 1.1 milion views në kanalin You Tube.

Ky projekt, që u cilësua si një dedikim dashurie, u prit jashtëzakonisht mirë nga publiku.

Kjo këngë e Luizit u realizua në studion e SBS Entertainment me tekst dhe melodi nga Bardhyl Idrizi – Bardhi.

I njëjti shquhet për vokalin e veçantë dhe tashmë është njëri ndër më të kërkuarit në mbrëmje e koncerte.

Ejlli ka nisur përgatitjet për një turne që do ta nisë këto ditë në Amerikë.

Luizi po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes edhe pas përfundimit të spektaklit Big Brother Vip Albania në të cilin është shpallur fitues./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme