Google ADS

Pas spekulimeve të shumta, Romeo bën veprimin e papritur në lidhje me Heidin

10:06 | 27 Maj 2024
E.H

Që pas përfundimit të spektaklit Big Brother Vip Albania, është spekuluar në publik se dyshja Romeo Veshaj dhe Heidi Baci i kanë dhënë fund lidhjes.

Këtyre zërave i ka dhënë fund Roemo i cili në Instagram ka publikuar një fotografi duke u përqafuar me Heidin.

Kujtojmë se çifti prekën finalen e madhe të spektaklit që u mbajt të shtunën, megjithatë nuk arritën që të rrëmbejnë çmimin kryesor.

Shpërndaje në rrjete sociale