Google ADS

Pas debateve të ashpra, a do i ftojë Arbrin dhe Zhaklinën në dasmë? Kiara jep përgjigjen e prerë

20:49 | 30 Prill 2023
E.H

Kiara Tito ka dhënë një intervistë ekskluzive për rubrikën “Mos i bjer me top” në emisionin “E Diell”.

E pyetur në lidhje me debatet e fundit që pati gjatë spektaklit me opinionistet e “Big Brother VIP”, Zhaklin Lekatari dhe Arbër Hajdari, dhe nëse do i ftonte në dasmën e saj me Luizin, Kiara tha se do i ftojë të gjithë dhe padyshim opinionistet do jenë ndër të ftuarit.

“Unë thashë do i ftoj të gjithë në dasëm kështu që…”- tha Kiara.

Shpërndaje në rrjete sociale