“Paratë rregullojnë gjithçka rreth meje”, Dafina publikon foto me DJ Geek

14:10 | 21 Tetor 2021

Dafina Zeqiri ka qenë mjaft e angazhuar gjatë kësaj kohe.

Përveç lansimi të albumit të saj të shumëpritur, këngëtarja ka vazhduar mbrëmjet muzikore për bashkatdhetarët në diasporë, shkruan arbresh.info

Por, gjatë gjithë kësaj periudhe të ngarkuar për të, ajo çdo herë ka pranë të dashurin i cili është dhe DJ i saj, DJ Geek.

Daffye së fundi ka publikuar dy foto ku shihet e gjithë toka e mbuluar me para.

“Dolla dolla bill, ya’ll”- ka shkruar Dafina në përshkrimin e fotove.

Përndryshe, nga albumi “Dafinë Moj”, ajo ka të vizualizuara me klipe edhe këngët “Karma” dhe “Llafe llafe” (bashkëpunim me Lyrical Son). /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara