Oriola Marashi mahnitëse në setin e ri fotografik

19:25 | 23 Janar 2021

Padyshim që Oriola Marashi është ndër modelet më të njohura në fushën e modelingut në trojet shqiptare.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke ndarë video dhe imazhe të ndryshme nga jeta dhe karriera profesionale, shkruan portali arbresh.info

Së fundmi, në një postim në Instagram, bukuroshja brune ka lënë ‘gojë hapur’ 495 mijë ndjekësit e saj.

Në fotosesionin e ri, Oriola ka tërhequr të gjitha vëmendjen, teksa edhe ka theksuar linjat e bujshme trupore.

Bukuroshja brune u shfaq me një fustan vjollcë, teksa dekolteja e hapur i zbulonte gjoksin.

Postimi nga Oriola mori pëlqime të shumta, teksa edhe komentet nga fansat e kolegë të saj nuk munguan. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara