Olta Gixhari shijon pushimet në Turqi, nuk mungojnë pozat tërheqëse

13:14 | 10 Qershor 2023

Ish banorja e Big Brother Vip Albania, Olta Gixhari ka gjetur pak kohë për vetën.

Ajo ka nisur pushimet në Turqi, dhe përmes fotografive që ka ndarë me ndjekësit, duket se po ia kalon për mrekulli.

Kujtojmë se shumë shpejtë Olta dhe Luizin vijnë së bashku me një film./Arbresh.info/
Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme