Nora shfaqet me fustanin e kuq, duket mjaft e bukur

08:34 | 24 Tetor 2021

Nora Istrefi ka lënë gojë hapur të gjithë me paraqitjen e fundit.

Këngëtarja kosovare ka marrë vëmendje me fotot e reja që ka postuar në instagram, shkruan lajmi.net.

Nora është shfaqur e veshur me një fustan të kuq i puthitur për trupi duke ia theksuar në mënyrë të mahnitshme linjat trupore.

Ndryshe, kënga e fundit e Norës është bashkëpunimi me Gjikon dhe Melindën me titull “Ay Caramba”

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara