Google ADS

Noga e nis vitin më një projekt muzikor, lanson “PSE”

15:09 | 11 Janar 2021
A Z

Andin Randobrava dhe Noga e filluan vitin me një projekt të ri muzikor.

Dy artistët u rikthyen në skenë pas një pauze të gjatë, teksa publikuan baladën “Pse”, të shoqëruar edhe me një videoklip.

Balada ka për temë dashurinë dhe është me tekst, muzikë dhe orkestrim nga Andini, kurse anën vizuale e punoi “The Creative|.

Balada “Pse” bëri bashkë Nogën dhe Andinin pas shumë vjetësh, që kur publikuan “Këtë natë”, më 2012.

NOGA ft. Andin Randobrava – Pse (Official Video HD) – YouTube