Google ADS

Njihuni me ushtaret më të bukura nëpër botë

14:58 | 27 Nëntor 2017

Femrat luajnë një rol të rëndësishëm në shumë ushtri të botës, jo vetëm në atë të ShBA-ve.

Nga forca ajrore tek ato tokësore, mund të shihni se mund të gjeni femra në pothuajse secilën ushtri, transmeton arbresh.info.

Pavarësisht se ato kryejnë detyrën e tyre duke mbajtur armë automatike në duar, ato prapë se prapë mbesin femra të bukura dhe plot atraktivitet.

Më poshtë keni disa fotografi të femrave ushtare bukuroshe që shërbejnë anë e kënd botës./arbresh.info/

Polish female Army

emra

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme