Google ADS

Njihuni me vëllain e Alban Skënderaj (FOTO)

19:52 | 3 Gusht 2017
Arbresh.info

Alban Skënderaj ka prezantuar vëllain.

Ai quhet Taulant dhe dyshja kanë realizuar një foto, shkruan arbresh.info.

“Eshte fat te kesh nje vella si ty”, është mbishkrimi i imazhit të shpërndaj nga Albani.

Më tutje ka pasuar komenti i Taulantit i cili ka thënë me plot emocion se i ka pëlqyer shumë dedikimi dhe ka zbuluar se e ka bërë me lot në sy.

Shikoni sa bukur duken dy vëllezërit Skënderaj, Albani dhe Taulanti./Arbresh.info

screenshot-5_1501774963-6529615