Njihuni me të dashurën e Conor McGregor

15:16 | 27 Gusht 2017

Conor McGregor është në lidhje me Dee Devlin, por ajo nuk është gruaja e tij, ata as nuk janë të martuar e as të fejuar.

E dashura 30-vjeçare e boksierit, është me origjinë nga Dublin dhe është në lidhje me Mc Gregor që nga viti 2008.

Çifti njoftoi se ishte në pritje të fëmijës së parë vitin e kaluar, dhe mirëpritën në jetë djalin Conor Jack McGregor në muajin maj.

Conor gjithmonë ka qenë i hapur rreth asaj se sa Dee e ka mbështetur në karrierën e tij, madje edhe me para se ishte shumë i suksesshëm.

“E dashura ime ka punuar shumë gjatë gjithë viteve edhe kur unë nuk kam pasur absolutisht asgjë”, tha boksieri për Mirror vitin e kaluar. “Ajo më mban mua, jam në gjendje t’i jap gjithçka që ajo ka dashur ndonjëherë, dhe të udhëtojë botën me të, kjo më mbush me krenari”.

nintchdbpict000282204106 4a357c73bc3c6556ef84133fb4d44849 33e8d05900000578-3578014-image-a-120_1462577657528 33e8d84300000578-3578014-image-a-119_1462577586468 conor-mcgregor-dee-devlin-win-2 conor-mcgregor-dee-devlin-win-3 dee-devlin-and-conor-mcgregor

cropped_mi_instagram_deedevlin1_conor_mcgregor_dee_devlin_babyclo

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara