Një nuse tradicionale si Leonora Jakupi, pyet si i thoni kurorës në kokë?

10:17 | 27 Maj 2022

Këngëtarja e njohur nga Drenica, Leonora Jakupi është duke vazhduar së postuari foto me veshje kombëtare.

Bukuroshja është parë e veshur me veshje kombëtare gjatë këtyre dy netëve të mesjavës së majit.

Dy ditë më parë, Leonora është parë e veshur veshje kombëtare ngjyrë ari dhe të zeza teksa ka pasur të veshur këpucë ngjyrë rozë të çelur.

Kurse sot ajo është shfaqur me dimia tepër ekstravagante, kurse ka thënë se kurora që ka vënë në kokë mund të quhet “kosh apo zambak”. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale