Një bionde joshëse si Kylie Jenner

09:32 | 24 Tetor 2020

Miliarderja me e re në botë, Kylie Jenner së fundi ka bërë një ndryshim në dukje.

Ajo ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, është rikthyer përsëri në bionde seksi, shkruan portali arbresh.info

Në fotot e postuara së fundi, bukuroshja sikurse edhe çdo herë tjetër është përkujdesur për secilin detaj të mundshëm.

 

Edhe pse e veshur më sportive, Kylie ka vënë në pah linjat e saj trupore të formësuara, e në fokus kishte vënë barkun e sheshtë.

Vlen të përmendet se kohëve të fundit është aluduar edhe për ribashkimin e saj dhe Travis Scott, pasi Kylie kishte publikuar disa imazhe me të. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara