Një bionde ‘hot’ si Rina Balaj

19:17 | 23 Tetor 2021

Nuk heziton asnjëherë kur është në pyetje ndryshimi i pamjes dhe eksperimentet në paraqitjet e saj.

Dhe këngëtarja e njohur Rina Balaj sërish e ka bërë një gjë të tillë, duke befasuar fansat me një postim të radhës në Instagram, shkruan portali arbresh.info

Ajo është rikthyer sërish në bionde dhe po duket tejet seksi.

Rina mori vëmendjen me dukjen e saj ku u shfaq me veshje transparente.

“Addiction” mban emrin kënga e saj e fundit që u publikua edhe me një videoklip të veçantë, i cili ka grumbulluar mbi 3 milionë klikime në YouTube. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara