Google ADS

Një bionde atraktive si Arbnora Ademaj

08:12 | 16 Qershor 2020
A. B.

Bukuroshja Arbnora Ademaj, kohëve të fundit është kthyer në një emër mjaft të përfolur në media.

Ajo ditë më parë ka ndryshuar pamjen, ku është bërë një bionde atraktive, shkruan portali arbresh.info

E së fundi, në rrjetet sociale ka publikuar një imazh ku po duket tejet e bukur në fokusin e aparatit të fotografit, Jeton Bylykbashi.

E bukur dhe plotë shkëlqim edhe një herë, Arbnora ka marrë gjithë vëmendjen e mediave rozë.

Ajo po ashtu po vazhdon të qëndrojë mes Kosovës dhe Turqisë, për shkak të angazhimeve në karrierën e saj. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale