Nicole Scherzinger mikeshë me biznesmenin nga Shqipëria

10:56 | 28 Tetor 2018

Ditën e djeshme, Fatmir Hysenbelliu ka postuar një foto në llogarinë e tij në Instagram:

View this post on Instagram

Family and friends ??

A post shared by Fatmir Oni Hysenbelliu (@fatmirhysenbelliu) on

“Familjar dhe miq” shkruhet në foto, ku krahas të tjerëve, në tavolinë ndodhet edhe këngëtarja me famë botërore, Nicole Scherzinger.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara