Nicki sjell dokumentarin e saj ‘Queen’, thotë së është viktimë e dhunës

22:57 | 4 Tetor 2018

Nicki Minaj ka rrëfyer përvojën e saj me dhunën në familje.

Këngëtarja e famshme ka publikuar dy video nga dokumentari i saj i ardhshëm “Queen” në rrjetet sociale dhe në njërën prej tyre tregon se si mbronte nënën nga dhuna e të atit.

Në videon tjetër reperja foli për mënyrën se si përfshirja në një marrëdhënie dashurie abuzive ndikoi në aftësinë e saj për të bërë muzikë. Por, Minaj nuk e tregoi emrin e personit që e ka dhunuar.

Minaj nuk ka zbuluar datën se kur do të shfaqet dokumentari i saj “Queen”

View this post on Instagram

#Queen The documentary – Coming Soon

A post shared by Barbie® (@nickiminaj) on

View this post on Instagram

#Queen The Documentary Coming Soon [Pt. 2]

A post shared by Barbie® (@nickiminaj) on

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara