Nicki Minaj ‘topless’ në video-klipin e ri me 6ix9ine

11:49 | 12 Qershor 2020

Nicki Minaj dhe Tekashi 69 kanë bashkëpunuar sërish.

Nicki Minaj dhe Tekashi 69 kanë bashkuar forcat sërish për të publikuar një këngë të re, e cila vetëm për pesë orë ka arkëtuar miliona klikime, shkruan lajmi.net.

Klipi ka marrë vëmendje tek audienca me skenat e nxehta që përmban, ku Nicki shfaqet ‘topless’ në disa fragmente.

Kujtojmë se ky është projekti i dytë për reperin kontroversal që nga aplikimi i arrestit shtëpiak.

 

https://www.youtube.com/watch?v=oNg3M9IJJlY

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara