Google ADS

Nëna e Ritës një grua elegante dhe e zonja

09:06 | 26 Tetor 2018
A. B.

Vera Ora është nëna e këngëtarës së famshme Rita Ora , e cila është një femër tejet e zonja.

Nëna e këngëtares shqiptare me famë botërore, Vera është shumë aktive në rrjete sociale ku i mbanë ndjekësit e saj të shumtë të informuar për përditshmërinë e saj, shkruan portali arbresh.info

Së fundi ajo ka postuar një foto në llogarinë e saj në ‘Instagram’, ajo ka dëshmuar se mosha për të është vetëm numër.

https://www.instagram.com/p/BpXrvSBgpOy/?taken-by=veraora

E bukur dhe elegante është paraqitur edhe këtë herë Vera me një stil tejet unik, dihet që vajzat e saj kanë trashëguar shumë nga bukuria e saj. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale