Nën dritën e hënës, Bora Zemani shkëlqen në të bardha

09:26 | 31 Maj 2023

Moderatorja e njohur shqiptare Bora Zemani ka ndarë disa fotografi me ndjekësit e saj të shumtë në profilin e saj në Instagram.

Bora shihet me një fustan të bardhë, dhe nuk i kanë munguar komentet e bukura nga simpatizantët e saj për paraqitjen.

Së fundmi u bë pjesë e Digitalb, dhe drejton emisionin e dashurisë “Përputhen”./Arbresh.info/Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme