Ndryshimi drastik i Arta Bajramit

10:00 | 3 Gusht 2021

Këngëtarja e njohur shqiptare, Arta Bajrami, së fundmi ishte krye temë e mediave rozë.

Shpesh ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme apo aktivitetet muzikore, shkruan portali arbresh.info

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar për fansat e saj në Instagram disa fotografi të reja, ku është dukur mjaft atraktive.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumica prej të cilëve e kanë komplimentuar për vijën e saj të trupit.

Ndryshe, gjatë muajve në vazhdim, Arta pritet të sjellë një këngë të re për fansat e saj. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara