Google ADS

Ndiqeni Arbnora Ademajn në episodin e parë të serialit turk/VIDEO

18:56 | 23 Gusht 2021
Përparim Bublaku

sh-Missi Arbnora Ademaj pas një pune intenzive debutoi së fundmi në industrinë e serialeve turke.

Ajo ka një rol në serialin “Kirik Hayatlar” që premierën e pati së fundmi në Kanal D.

Dhe nëse jeni kurioz për të parë se si aktron Arbnora, kurreshtjen na ka shuar vet ajo.

Bukuroshja ka ndarë një sekuencë ku shihet se ka zotëruar shumë mirë gjuhën turke përgjatë kësaj kohe në të cilën ka punuar me ekip për të depërtuar në industri.

Komentet kanë qenë pozitive nga ndjekësit.

Shpërndaje në rrjete sociale