Ndarjet e Yjeve Botëror gjatë 2018

12:24 | 10 Gusht 2018
 1. Kourtney Kardashian dhe Younes Bendjima
 2. Hyden Panettiere dhe Wladimin Klitschko
 3. Harry Styles dhe Camille Rowe
 4. Millie Bobby Brown dhe Jacob Satorius
 5. Josh Duhamel dhe Eliza Gonzalez
 6. Stormy Daniels dhe Glendon Crain
 7. Sam Smith dhe Brandon Flynn
 8. Halsey dhe G-Eazy
 9. Nia Vardalos dhe Ian Gomez
 10. Liam Payne dhe Cheryl Cole
 11. Jaclyn Schwartzberg dhe Ryan Buckley
 12. Taylor Nolan dhe Derek Peth
 13. Luke Pell dhe Holly Allen
 14. Daniel Franzese dhe Joseph Bradley Phillips
 15. Jillian Michaels dhe Heidi Rhoades
 16. Pete Davidson dhe Cazzie David
 17. Ariana Grande dhe Mac Miller
 18. John Cena dhe Nikki Bella
 19. Miranda Lambert dhe Anderson East
 20. Jennie Garth dhe Dave Abrams
 21. Jonathan Scott dhe Jacinta Kuznetsov
 22. Brooke Burke dhe David Charvet
 23. Kendra Wilksinson dhe Hank Baskett
 24. Channing Tatum dhe Jenna Dewan
 25. Brooklyn Beckham dhe Chloe Grace Mortz
 26. Ruby Rose dhe Jessica Origliasso
 27. Chrissy Metz dhe Josh Stancil
 28. Dean Unglert dhe Lesley Murphy
 29. Olivia Culpo dhe Danny Amendola
 30. Chris Evans dhe Jenny Slate
 31. Donald Trump JR dhe Vanessa Trump

Lajmet më të lexuara