Google ADS

Ndahen Loredana dhe Mozzik: Tentuam sërish, por nuk arritëm të kemi marrëdhënie të shëndetshme

19:24 | 27 Gusht 2021
A. B.

Reperët e famshëm Mozzik dhe Loredana janë ndarë përfundimisht.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Loredana përmes një shkrimi në Instagram, ku ka sqaruar gjithçka rreth lidhjes, shkruan arbresh.info

Loredana tha se kanë tentuar sërish, por se nuk po arrijnë të kenë një marrëdhënie të shëndetshme.

Postimi i Loredanës pa ndërhyrje:

“Hej njerëz,

disa tashmë kanë vënë re ose kanë dyshuar se ka problem sërish mes meje dhe Mozzik. Ne thjesht jemi dy kokëfortë që nuk mund të qëndrojmë me njëri-tjetrin e as pa njëri-tjetrin.
Koha e albumit ishte aq intensive saqë të dy e kuptuam se mund të qeshnim së bashku për 10 orë në ditë, por nuk arrijmë të kemi një marrëdhënie të shëndetshme.

Megjithatë, jam shumë e lumtur që arritëm ta bëjmë këtë album dhe që u munduam sërish. Jam vërtet kurioze se çfarë mendoni për albumin. Mozz dhe unë do të qëndrojmë në kontakt të vazhdueshëm. Ai më bëri dhuratën më të mirë të jetës sime.

Ruani për vete akuzat. Unë kam bërë shumë gjëra në jetën time, por nuk e bëra këtë herë. Megjithë ndarjen tonë, ne arritëm të shkonim mirë dhe të rrisim Hanën së bashku dhe të ishim në gjendje të bisedonim me njëri -tjetrin. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale