Ndahen Dafina Zeqiri dhe DJ Geek?!

11:45 | 16 Mars 2023

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, si duket i ka dhënë fund romancës me DJ Geek.

Dyshja i kanë larguar të fotografitë që i kishin së bashku në Instagram, si dhe nuk e ndjekin njëri-tjetrin, shkruan arbresh.info

A është kjo ndonjë “lojë” për projekte të reja, apo është e vërtetë ndarja e tyre mbetet të shihet?!


Dafina përndryshe me DJ Geek kanë bashkëpunuar në disa projekte, teksa kënga më e pëlqyer nga të dy për publikun mbetet “Alo”. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale