Google ADS

Mozzik shënon një sukses të ri, hyn në listën e “YouTube Top Artist 2020” në Zvicër

14:04 | 5 Dhjetor 2020
A. B.

Pasi jemi në prag të fundvitit dhe vëmendja më shumë është tek artistët shqiptarë, edhe gjatë këtij viti janë grumbulluar të arriturat apo sukseset e tyre në bazë të statistikave të publikuara.

E në këtë listë hyn edhe reperi shumë i përfolur nga mediat rozë, Mozzik, shkruan portali arbresh.info

Shënimin e një suksesi të madhe e bëri vet reperi përmes një postimi në Instagram, i cili hyri në listën “YouTube Top Artist 2020”, duke u dëgjuar për 117 javë me radhë në Zvicër

Ndryshe, sa i përket jetës private, po flitet se Mozzik është ribashkuar me gruan e tij Loredana Zefi me të cilën një vajzë dy vjeçare. /arbresh.info/