Google ADS

Mozzik publikon foton më të ëmbël me vajzën e tij

09:59 | 16 Maj 2022
A. B.

Reperi i njohur, Mozzik ka shkuar ta vizitojë vajzën e tij Hanën.

Kështu ka njoftuar përmes një postimi në llogarinë e tij në “Facebook”, shkruan arbresh.info

Në një ambient të bukur e gjelbërues, ai ndau një moment të ëmbël me vajzën e tij bukuroshe.


“Me Hanën e vogël ”, – shkroi Mozzik.

Ndërkohë, krahas projekteve muzikore dhe koncerteve, Mozzik së fundmi është nderuar edhe me mirënjohje nga Konsullata e Përgjithshme e Kosovës në Gjermani, përkatësisht në Dyseldorf. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale